Pomysł na stworzenie butiku La Doll  powstał w roku 2013. Od pomysłu do jego realizacji doszło w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Sklep stacjonarny  stworzony przez dwie mlode siostry  w niedużym miasteczku zyskał ogromną sympatię klientek w całej okolicy . Po pewnym czasie poszerzyły horyzonty o inne miasteczka. Jednak ogromna chęć rozwoju wynikająca głównie z ogromnego zamiłowania do mody , jak i próśb Klientek z odległych miast pokierowała nas do stworzenia swego miejsca w sieci...
Działamy w przyjaznej i sympatycznej atmosferze nawiązując z klientkami naturalną wynikającą z naszych serc więź, która owocuje dobrymi opiniami naszego butiku.
Staramy się każdą Klientkę obsługiwać indywidualnie do jej potrzeb , aby nie tylko jak najlepiej pomóc i doradzić jej w poszukiwaniu własnego stylu, kreacji na wyjście, ale też być wsparciem w tzw."awaryjnych" sytuacjach -odpowiadamy na Wasze wiadomości nawet w nocy ;)

La Doll Boutique to  sklep z odzieżą dla kobiet chcących podążać za najnowszymi trendami mody. Proponujemy  stylizacje, które mogą stać się Waszą inspiracją. Produkty, które oferujemy pochodzą głównie od polskich ,kreatywnych projektantów, ale także z Francji i Włoch. Cechują się dobrą jakością.